Rok jubileuszowy - świętujemy 25 lat szkół STO w Tychach

25 lat temu grupa osób, pełnych pasji i odwagi, można nawet powiedzieć – buntowników wobec ówczesnego systemu edukacji! – postanowiła założyć szkołę. Był pomysł, było marzenie i zostało zrealizowane. Realizuje się przez 25 lat dzięki nam wszystkim. 11 grudnia 2015 r. będziemy oficjalnie świętować tę rocznicę w Teatrze Małym, ale przez cały rok przewijać się będzie temat ćwierćwiecza szkoły. Jesteśmy jedyną szkołą niepubliczną w Tychach, istniejącą nieprzerwanie od 1990 r.

HONOROWY PATRONAT

Patronat Prezydenta Miasta

ZAPRASZAMY DO WSPOMINANIA

 

ABSOLWENCI PROMUJĄ SZKOŁĘ

Wszystkie wielkie sukcesy zaczynają się od małych kroków i dobrych decyzji. Taką decyzją był kiedyś wybór szkoły STO. Teraz jako jej Absolwent masz niepowtarzalną okazję, aby pochwalić się swoimi sukcesami, o których być może wiedzą już wszyscy oprócz odwiedzających stronę naszej byłej szkoły.

Prowadzisz firmę? Jesteś liderem ciekawego projektu? Napisałeś książkę? Ubierz to w tekst nie dłuższy niż 1000 znaków (ze spacjami) i prześlij do Oli Grucy-Endzel (absolwentka LO STO :) na adres ola@redaktorinternetowy.pl do dnia 15 listopada.

Twoja historia może zainspirować wielu przyszłych ludzi sukcesu :)